Polski Francais Holenderski Deutsh
Strona główna Konie Instruktaż Przejażdzki Cennik Galeria Video Kontakt Linki
Przejażdżki

Przejażdżki » Rajd po Ziemi Kłodzkiej - 6 dni

Rajd to zmienna wyprawa przez Laski, Orłowiec , Międzygórze , Nową Bystrzycę ,Wambierzyce i Bieganów. Przemierzycie ją w siodle, w bryczce 5-cio osobowej lub w grupie mieszanej siodła/bryczka przez Park Narodowy Gór Stołowych , Śnieżnicki Park Krajobrazowy i Góry Bystrzyckie. Organizacja sześciodniowego wypadu z końmi to spektakularny widok małych wiosek z pominięciem miast gdzie wiją się polne drogi,mijacie wzgórza,doliny,pola,lasy... pozostaje niezapomniane wrażenie.
Wyprawa zajmuje ok. 5 godzin jazdy z lunch-em w połowie drogi. Dla spędzenia 5-ciu nocy zawitamy do bardzo dobrze przygotowanych gospodarstwach agro-turystycznych gdzie można odpocząć i zjeść. Rajd ten ogólnie ma wysoki poziom i jest afiliowany przez ECEAT. Uczestnik rajdu powinien być dobrze wysportowany i wtrenowany do przemierzenia trasy w siodle,bryczce lub ewentualnie może być zorganizowana dla grupy mieszanej bryczka / siodło po wcześniejszym uzgodnieniu.
Transport Waszych bagaży wliczony jest w cenę. Terminy rajdu są do uzgodnienia (możliwe daty to:26-31.08.09 r.; 13-18.09.09 r.).
O cenie więcej w dziale cennik.

10.jpg
11.jpg
12.jpg
9.jpg
Nowa Ruda 2009, Copyright © A.H.U. Multinet